O4/0515
KLASICISTNÍ SEKRETÁŘ
Německo
80. - 90. léta 18. stol.
Psací komoda s trojicí zásuvek nad sebou a třemi drobnými zásuvkami vedle sebe v horní řadě pod výklopnou deskou. Střední část se zásuvkami v interiéru a dvoudveřovou skříňovou nástavbou. Dýhováno ořechovou a dubovou dýhou s páskovou intarzií linkovanou javorem. 198x111x65 cm.