O4/0518
KOMODA
Rakousko
před r. 1800
Třízásuvková komoda s korpusem ze smrkového dřeva, zdobená celoplošně dýhováním, páskovou intarzií a intarzovanými medailony s motivy říčních a přímořských krajin se stafáží. Dýhy z ořechového, třešňového, švestkového a tropického dřeva. 132x90x73 cm.
Původní zámky, klíč i kování.