Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Skleník - skříňka s nástavbou

O4/0528

SKLENÍK - SKŘÍŇKA S NÁSTAVBOU

Francie 2. pol. 19. stol.
Korpus z měkkého dřeva dýhovaný ořechovou dýhou, zdobený bronzovými aplikami s květy a maskarony. Spodní jednokřídlá uzamykatelná skříňka s jednou vloženou policí a uzamykatelnou zásuvkou. Jednodveřová nástavba se zarážkami na dvě police. S profilem vitríny tvarově korespondují i ohýbaná skla v nástavbě. 172x91x84 cm. Stav A.