O4/0600
SV. ŠTĚPÁN
Čechy, 19. stol.
Votivní vyobrazení světce, matná rytina ze spodní strany obdélné destičky z bezbarvého skla, 10,6x7,7 cm, pod obrázkem značeno "S. Stephanus", samotný obrázek 5,5x3,5 cm, okolo dekorativní rámeček ze šrafovaných obloučků.
Stav C.