O4/0604
DVOUSTĚNNÁ ČÍŠE
Čechy, 19. / 20. stol.
Kónická číška z bezbarvého skla, broušená, zdobená rytinou ve zlaté fólii (Zwischengold) s motivem průběžného loveckého výjevu s medvědem, jehož obraz je na červeném pozadí umístěn i v dnu sklenky, výzdoba vychází z oblíbených barokních vzorů.
V. 8,5 cm.
Signováno ve spodní partii obrazové plochy kurentem "Bartl".
Stav A/B.