Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Párové vázy

O4/0624

PÁROVÉ VÁZY

Čechy, Harrachovské sklárny, Nový Svět v Krkonoších,
2. třetina 19. stol.
Dvě mohutné válcovité číše z bezbarvého skla vrstveného opakní bílou, modrou a černou sklovinou, probrušovaný a zlatě malovaný listový a rozvilinový dekor, dno zdobeno motivem hvězdice, hladké odsazené hrdlo zlaceno. V. 14 cm. Stav A/B.