O4/0635
DVOJICE LÉKÁRENSKÝCH NÁDOB
Čechy, 19. / 20. stol.
Dvě lékárenské láhve z bezbarvého skla, broušené, fasetovaná límcovitá hrdla jsou osazena osmibokými zátkami, na pohledové straně barevnými emaily a zlatem malované kartuše s názvy substancí: "TINCT. CAIUPUT. COMP." a "RAD. CALAM.AR. PULV.".
V. 17 cm a 15,5 cm.
Značeno razítkem "K. SCHÜRER PRAGUE".
Stav A-B.