Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Váza historismus

O4/0723

VÁZA HISTORISMUS

Morava, Olomučany, Gebrüder Schütz, 80. - 90. léta 19. stol.
Váza zploštělého čtyřbokého tvaru na odsazené patce, reliéfní dekor se stylizovanou lví hlavou v centrální kartuši, dvě volutová ucha na bočních stěnách, měkká kamenina, barevně glazováno v hnědozelených tónech. V. 18,5 cm. Vtlačená značka "SCHÜTZ BLANSKO" a číslo modelu "436". Stav restaurováno.