O4/0743
NÁSTĚNNÁ MASKA ART DECO
Čechy, Bystřice (okr. Teplice), Krautzberger, Mayer & Purkert,
20. - 30. léta 20. stol.
Dekorativní maska mladé ženy v módním baretu a s květinovým motivem, keramika - světlý střep, glazováno, stříkaný pestrobarevný dekor.
19,5x13,5 cm.
Značeno razítkem "Czechoslovakia", ryté č. modelu "11843".