O4/0755
ŠÁLEK S PODŠÁLKEM
19. stol.
Zvonovitý šálek s převýšeným uchem a podšálkem, bílý porcelán, barevně malováno motivy zimních krajin se stafáží, bohatě zlaceno v kombinaci mat-lesk.
V. 9 cm, Ø 15,5 cm.
Modrá podglazurní apokryfní značka vídeňské porcelánky.
Stav restaurováno.