O4/0782
PODNOS MALOVANÝ
Střední Evropa, 19. / 20. stol.
Velký podnos oválného půdorysu se zvlněným okrajem, dvěma boltcovými uchy na kratších stranách a reliéfním dekorem v rokokovém tvarosloví, bílý porcelán, pestře malováno na polevě ve vídeňském stylu: květinové motivy v kyticích i jednotlivých drobnějších kvítcích, okraj zdoben zeleným šupinovým vzorem a zlacenou štafáží.
44,5x34,2 cm.
Modrá podglazurní apokryfní značka "Wiener Porzellanmanufaktur".
Stav restaurováno.