Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Kuřácká souprava

O4/0791

KUŘÁCKÁ SOUPRAVA

Německo, Porzellanfabrik Marktredwitz Fritz Thomas, a Čechy, Nový Bor, Paepcke & Schäfer, 1. třetina 20. stol.
Stojánek na kuřácké potřeby oválného půdorysu s podtáckem, bílý porcelán, zdobeno pestrou ornamentální malbou s ústředním motivem konopných rostlin a zlacením. V. 6 cm, 11x7,5 cm. Zeleně tištěná podglazurní značka "Thomas Bavaria", nadglazurní značka trojlistu (Paepcke & Schäfer), vtlačené č. modelu "1751" a papírový štítek s inventárním číslem. Stav A.