Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Flétnista

O4/0802

FLÉTNISTA

Německo, Potschappel, Sächsische Porzellanfabrik zu Potschappel von Carl Thieme, zač. 20. stol.
Dekorativní miniatura sedícího rokokového hráče na flétnu, bílý porcelán, pestře malováno, tónovaný inkarnát, zlacené detaily oděvu i židle. V. 11,5 cm. Světle modré nadglazurní razítko "PS Dresden". Stav B.