Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Portrét - siluetka

O4/0909

PORTRÉT - SILUETKA

Čechy, 1848
Polofigurální profilová podobizna mladé dívky z reliéfně tlačeného černého papíru, adjustovaná v bohatě zdobeném a zlaceném papírovém rámci, rámováno, zaskleno, celkový rozměr 18,2x14,5 cm, na zadní straně přípis s datací a jménem zhotovitele. Stav B.