O4/0909
PORTRÉT - SILUETKA
Čechy,
1848
Polofigurální profilová podobizna mladé dívky z reliéfně tlačeného černého papíru, adjustovaná v bohatě zdobeném a zlaceném papírovém rámci, rámováno, zaskleno, celkový rozměr 18,2x14,5 cm, na zadní straně přípis s datací a jménem zhotovitele.