O4/0913
EMAILOVÝ TALÍŘ
Itálie, Benátky,
17. / 18. stol.
Hlubší kruhový talíř s vypouklým dnem, celoplošně zdobený emailovou malbou na měděném jádře s motivy květů a rozvilin, provedených částečně reliéfním bílým a šedým emailem se zlacenými detaily na modrém pozadí. Ø 22,4 cm.
Stav restaurováno.