O4/0914
NÁSTOLEC S EMAILY
Rakousko, Vídeň,
konec 19. stol.
Měděný nástolec subtilních forem v podobě kruhové misky s dekorativně zvlněnými stěnami na vyšší tordované zvonovitě rozšířené noze, celoplošně zdobeno pestrou emailovou malbou s centrální rokokovou scénou vznešené společnosti v přírodě a miniaturními vedutami, květinovými motivy a ornamenty, doplněno plastickým zlacením, v. 11,5 cm, Ø 13 cm.
Stav C.