Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Stříbrná dóza s emailem a diamanty

O4/0921

STŘÍBRNÁ DÓZA S EMAILEM A DIAMANTY

Stříbrná šestiboká dóza s víčkem na stěžejce, celoplošně zlacená a zdobená černým a zeleným guilloché emailem, na víku čtveřice aplik v podobě ještěrek osázených diamantovými routami, stejně jako uzávěr, d. 10,5 cm, celková (hrubá) hmotnost 190,87 g, Ag 916/1000 (ca 170 g). Stav A. Osvědčení puncovního úřadu.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.