O4/0921
STŘÍBRNÁ DÓZA S EMAILEM A DIAMANTY
Stříbrná šestiboká dóza s víčkem na stěžejce, celoplošně zlacená a zdobená černým a zeleným guilloché emailem, na víku čtveřice aplik v podobě ještěrek osázených diamantovými routami, stejně jako uzávěr, d. 10,5 cm, celková (hrubá) hmotnost 190,87 g, Ag 916/1000 (ca 170 g). Stav A. Osvědčení puncovního úřadu.