O4/0926
STŘÍBRNÁ DÓZA - VEJCE
Stříbrná dóza ve tvaru vejce s odnímatelnou horní polovinou, stojící na třech zvířecích nožkách zakončených kopýtky, vyzlacený interiér, plášť zdoben barevným cloisonné emailem s heraldickými motivy a rozvilinami, dále zdobeno celkem sedmi vsazenými rubíny, celková (hrubá) hmotnost 153,05 g, v. 9 cm, Ag 875/1000. Stav B. Osvědčení puncovního úřadu.