O4/0927
STŘÍBRNÉ POUZDRO S EMAILY
Pouzdro na pero ze zlaceného stříbra zdobeného červeným guilloché emailem, zlacenými florálními aplikami a carským orlem osázeným diamantovými routami a rubíny, Ag 916/1000 (ca 210 g), celková (hrubá) hmotnost 268,12 g, d. 19 cm, v originálním dřevěném pouzdru s polstrováním. Stav A. Osvědčení puncovního úřadu.