Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Stříbrná květina s polodrahokamy

O4/0929

STŘÍBRNÁ KVĚTINA S POLODRAHOKAMY

Luxusní dekorace v podobě detailně provedené květiny ve váze, stříbro zlacené, řezby v ametystu (květy) a nefritu (listy), křišťál (vázička), v. 27 cm, Ag 916/1000 (ca 90 g). Stav B. Osvědčení puncovního úřadu.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.