O4/0929
STŘÍBRNÁ KVĚTINA S POLODRAHOKAMY
Luxusní dekorace v podobě detailně provedené květiny ve váze, stříbro zlacené, řezby v ametystu (květy) a nefritu (listy), křišťál (vázička), v. 27 cm, Ag 916/1000 (ca 90 g). Stav B. Osvědčení puncovního úřadu.