O4/0931
STŘÍBRNÁ LUPA S EMAILEM A DIAMANTY
Zvětšovací sklo ve stříbrné zlacené obroučce s vavřínovými aplikami s diamantovými routami a rubíny, rukojeť je zdobena modrým guilloché emailem, Ag 916/1000 (ca 120 g), d. 20 cm, v originální etuji. Stav A. Osvědčení puncovního úřadu.