Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Cestovní hodinky

O4/0936

CESTOVNÍ HODINKY

Miniaturní stolní hodiny ve stříbrné hranolové skříňce, zdobené zeleným guilloché emailem, reliéfními akanty a aplikami osázenými diamantovými routami a rubíny, završená vavřínovým uchem, na čtyřech nízkých rohových nožkách, částečně zlaceno, bílý ciferník je dělen černými římskými číslicemi, 6,5x4,5x4 cm. Strojek značen: "L. LEROY & Cie PARIS" a sériové č. "19345". Ag 916/1000 (ca 247 g). Stav B. Jdoucí, včetně klíčku. Osvědčení puncovního úřadu.