O4/0947
Louis Roskopf & Cie Watch Company
KAPESNÍ HODINKY SE ŠATLÉNEM
Švýcarsko, La Chaux de Fonds,
1. třetina 20. stol.
Pánské kapesní hodinky jednoplášťové, plášť z obecného kovu, bílý smaltovaný ciferník o Ø 4 cm je dělen černými arabskými číslicemi pro hodiny a červenými pro čtyřiadvacetihodinový cyklus, opatřen dvojicí prolamovaných ruček a značen "ROSKOPF PATENT", na zadním plášti značeno: "MEDAILLE D`OR GENEVE 1896", na vnitřní straně pláště sériové č. "231966", kotvový mechanismus pod průhledným krytem značen č. "30353", připojen mosazný postříbřený šatlén o d. 25,5 cm.
Jdoucí.