O4/0950
Švýcarsko, Certina
NÁRAMKOVÉ HODINKY CERTINA
70. léta 20. stol.
Pánské automatické náramkové hodinky s datumovkou, ocel silně zlacená (zn. "PLAQUE G 20 (LL)"), kožený řemínek, d. 23 cm, metalický ciferník o max. Ø 2,8 cm je členěn pětiminutovými a minutovými dílky bez číslic, opatřen dvojicí fosforeskujících ruček a vteřinovkou, značen "CERTINA automatic Club 2000 SWISS MADE", etuje.
Jdoucí.