O4/0969
OŘEZÁVAČ NA DOUTNÍKY
Poč. 20. stol.
Zkracovač doutníků s klínovým řezem, reliéfně zdobená rukojeť ve tvaru dvojice hlav loveckých psů, obecný kov, d. 13,5 cm, značeno výrobcem.