O4/0975
SOUBOR STŘÍBRNÝCH PŘEDMĚTŮ
Rakousko-Uhersko, Moravská Třebová, František Bibus, a Rusko, Moskva,
19. / 20. stol.
Stříbrná dámská peněženka 10,5x5 cm na řetízku, 2 kokošnikový punc a mistrovská značka "ИГ.И". - Pouzdro na cigarety 9x8 cm s gravírovanou iniciálou "FM", značeno výrobcem: "FB", ryzostní číslo. - Cigaretová špička s rytou iniciálou "J", d. 6,3 cm, ryzostní č., v původní etuji zn. "ECHTER MEERSCHAUM U. BERNSTEIN". - Dvojice náramků s černým emailem a perličkami / nápisem "AMOR / LOVE", 1 x čsl. puncovní zn. pro cizí zboží S-43. Ag 800/1000, 875/1000 a 900/1000, celková (hrubá) hmotnost 202,87 g. - Spolu: pamětní plaketa z bílého kovu "Prosit Neujahr 1903 meinen Freunden", zn. "F. X. Pawlik fec." (Franz Xaver Pawlik, rakouský medailér, 1865–1906).
Stav A-C.