O4/0978
SADA STŘÍBRNÝCH LŽIČEK
Československo, Dolné Hámre, Sandrik,
30. léta 20. stol.
Souprava šesti stříbrných lžiček, d. 14,5 cm, celková hmotnost 204,55 g, puncovní značky S-48, značky výrobce a ryzostní čísla, Ag 800/1000.