O4/0981
SADA STŘÍBRNÝCH LŽIČEK
Československo,
20. léta 20. stol.
Souprava pěti stříbrných čajových lžiček, Ag 800/1000, celková hmotnost 139,86 g, d. 14,8 cm, 1. čsl. puncovní značky S-38, mistrovské zn. "AN", v 1 příp. "FB" (firma František Bibus, Moravská Třebová).