O4/0989
PODNOS A SADA LŽIČEK
Československo, Sovětský svaz,
20. stol.
Oválný podnos s raženým florálním dekorem, obecný kov, 36x27 cm, neznačeno. Spolu: sada 5 ks moka lžiček, d. 11 cm, značeno "SANDRIK ALPACCA" a sada 6 ks lžiček s tordovanou rukojetí, obecný kov, d. 13 cm.
Stav A-B.