O4/1011
SVÍCEN
19. / 20. stol.
Tříplamenný stolní svícen v secesně-historizujícím tvarosloví, s florálními rameny a zvonovitou základnou na čtyřech nožkách, bronz, v. 26 cm, neznačeno.