O4/1016
POHÁR HISTORISMUS
Evropa,
19. stol.
Dekorativní pohár zvonovitého tvaru na tenké nožce a vyšší široké patce, s víkem, soustružený z lehkého dřeva, zdobený plastickými florálními řezbami, celoplošně zlacený. V. 20 cm.
Stav C.