O4/1017
SOUBOR KUŘÁCKÝCH POTŘEB
Vesměs Anglie,
19. - 20. stol.
Masivní postříbřený zapalovač zn. Ronson, kuřácká špička zn. "Made in England" se stříbrnou násadkou s fr. puncovní značkou "krab" (1838-1962, Ag 800/1000) a zn. výrobce "SB", dvojice kuřáckých svícnů z obecného kovu s úchytem a prostorem pro krabičku zápalek, dvě pouzdra na sirky - z kůry a papírmaše, obě pestře malovaná.
Stav B - C.