O4/1023
SEDÍCÍ DÍVKA
Ca 20. léta 20. stol.
Bakelitová figura štíhlé mladé ženy v dobových elegantních minišatech s bolerkem bez rukávů a krátkými nakadeřenými vlasy, sedící v odvážné póze s vysoko zdviženou pravou nohou, opřenou kotníkem o koleno levé, na hranolovém soklu z leštěného zeleného mramoru.
Stav restaurováno.