O4/1109
SEDÍCÍ BUDDHA
Japonsko, Sacuma,
Meidži (poč. 20. stol.)
Keramická plastika sedícího Buddhy v barevném plášti zdobeném emaily a zlacením, v. 29 cm.
Drobné oděrky.