O5/024
SLONOVINOVÉ NECUKE
Japonsko,
19. stol.
Slonovinové necuke s motivem pitvořícího se zenového patriarchy Darumy (Bódhidharmy), sedícího na mistrovském žezle hóssu, sign. "Hózan 法山", J. V. 3,9 cm.