Hlavní stránka > Aukce > 5. Asiatika > Dóza v černém laku

O5/040

DÓZA V ČERNÉM LAKU

Japonsko, období Meidži (1868-1912)
Dřevěná černě lakovaná dóza s lícovou plaketou zhotovenou z šibuiči s motivem božstva hromu Raidžina v technice rytí efubori s parciálním zlacením, apokryfně sign. "Hokkjó Kórin 法橋光琳" se značkou dílny výrobce "Manwai 万祝", 4,7x13,5x10,3 cm.

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Probíhá
Končí 15. 11. 2020. 18:00:00 CET
Aktualizovat

Aukční přirážka činí 20 % ke kladívkové ceně.

Online dražba

Zvyšte svůj maximální příhoz jedním kliknutím o 3 nebo 9 zvýšení. Příhoz bude určen automatickou dražbou.