O5/074
BRONZOVÝ POHÁR NA ŠTĚTCE
Čína,
17. stol.
Bronzový pohár na štětce inkrustovaný stříbrným drátkem s motivem bambusů a kaligrafickým textem, sign. názvem studia "Shisou 石叟", v. 9,1 cm.