Hlavní stránka > Aukce > 5. Asiatika > Šálek Cheng-hua

O5/097

ŠÁLEK CHENG-HUA

Čína, 15. stol.
Porcelánový šálek s monochromní tmavě modrou glazurou, značeno na podední "Za velkých Mingů zhotoveno v letech éry Čeng-hua (1464-1487), pozdější montáž ze zlaceného stříbra, Ø 5,4 cm, v. 3,6 cm.