Hlavní stránka > Aukce > 5. Asiatika > Porcelánová Doucai miska

O5/100

PORCELÁNOVÁ DOUCAI MISKA

Čína, 18. stol.
Porcelánová Doucai miska s motivem květin, lotosů, archaických znaků a úponků, apokryfně datovaná "za velkých Mingů", v éře Čeng-hua, nepatrný odštěpek na okraji. Ø 12,5 cm.