O5/103
ČTVERHRANNÝ TÁC S MOTIVEM ČÍNSKÉHO NESMRTELNÉHO
Čína,
2. pol. 17. stol.
Výjimečně vzácný čtverhranný tác s motivem čínského nesmrtelného, letícího v oblacích na draku. Ko-Kutani, sign. "Aode 青手", 29,4x22,5 cm.
Restaurováno.