O5/114
PÁROVÉ VÁZY MEIPING
Čína,
17. stol.
Párové vázy meiping z modrobílého porcelánu, s námětem hrdiny ve zbroji a dětí držících blahopřejné atributy v protilehlých volutách na florálním a úponkovém podkladě, apokryfně datováno názvem éry Čeng-hua. V. 23 cm. Hrdlo olámané a oštípané.
Stav restaurováno.
Obroušený okraj.