O5/117
PÁROVÉ VÁZIČKY
Apokryfně datováno érou Xuande, období Kangxi, 18. stol.
Párové vázičky z modrobílého porcelánu s motivem listů a květů, s protilehlými plastickými maskarony taotie, apokryfně datováno érou Xuande, v. 15,5 cm.