O5/120
VÁZA A MISKA
Čína,
18. stol.
Váza kvadratického tvaru a miska z porcelánu, malovaná kobaltem pod glazurou, miska značená na podední, exportní porcelán. V. 12 cm, Ø 11 cm.
Poškozené.