O5/132
PORCELÁNOVÁ FAMILLE ROSE VÁZA
Čína,
období republiky, 20. stol.
Porcelánová famille rose váza s motivem krásek v protilehlých nepravidelných volutách, pivoněk a lotosů na růžovém podkladě, apokryfně datována érou Čchien-lung, v. 25,3 cm.