O5/134
VÁZA A ZÁSOBNICE
Čína, Kanton,
70. - 90. léta 19. stol.
Porcelánová váza zdobená malbou emaily růžové skupiny a zlatem s medailony s květinami a motýly. V. 25 cm. Neznačeno. - Porcelánová zásobnice zdobená malbou emaily růžové skupiny a zlatem s medailony s květinami a motýly, bez víka. V. 23,5 cm. Neznačeno.
Stav restaurováno.