Hlavní stránka > Aukce > 5. Asiatika > Váza meiping

O5/137

VÁZA MEIPING

Čína, období republiky, 20. stol.
Váza formy meiping s motivem zajíců v horské krajině, doplněné kaligrafickým textem na reversu, parciálně zlacený spodní pás ve formě stylizovaných vln, dva protilehle umístěné plastických netopýrů, horní pás ve formě stylizovaných netopýrů a hrdlo vázy, v. 39,9 cm.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.