Hlavní stránka > Aukce > 5. Asiatika > Váza famille rose

O5/138

VÁZA FAMILLE ROSE

Čína, období republiky (minguo), 20.-30. léta 20. stol.
Famille rose váza s munuciózní malbou barevnými emaily na polevě s motivem básníka Li po připíjejícího měsíci a hostiny učenců a květin v menších volutách, na růžovém podkladě s florálním a úponkovým dekorem, apokryfně sign. názvem éry Čchien-lung, v. 26 cm.