O5/150
KONVICE Z YIXINGSKÉ POLOKAMENINY
Čína,
19. stol.
Konvice z Yixingské polokameniny, dekorovaná motivem draků v archaické stylizaci a raženými geometrickými vzory, sign. "Yixing zisha" na dně a "zisha" na vnitřní straně víčka, v. 10 cm , Ø 19,7 cm.